Důležité je vědět, proč certifikát vlastnit?

Co to vlastně je Certifikát prověřených firem?

Tento projekt je aktivitou firmy Centrum Výzkumu Názorů Klientů sídlící v Ostravě. Na českém trhu působí od roku 2014 a tento projekt spustila díky zjištění, že internet je právě ta ikona, která mění stávající obchodní modely a tím i chování a reakce spotřebitelů. Technika tohoto zaměření umožňuje dohledat veškeré informace, ať už o výrobcích, či službách dané společnosti. Firma CVNK vytvořila postup pro hodnocení názorů zákazníků. Náklady, které jsou vynaloženy pro prověření dané společnosti si firma CVNK financuje sama. Žádná jiná firma tento typ metodiky nepoužívá.

Co je hodnocení názorů zákazníků?

Hodnocení názorů zákazníků je vytvořeno na základě postupu v číselné hodnotě, které odráží množství negací na danou firmu, jenž jsou k dispozici na internetu. Jedná se o negativní ohlasy, které by mohly poukázat na pochybení, nebo jiné nedostatky prověřované společnosti. Nakonec tedy, pokud na konkrétní firmu nebyl žádný negativní ohlas, má firma možnost přidat se k Prověřeným společnostem.

K čemu je mi Certifikát prověřených společností?

Cílem Certifikátu jsou informace pro zákazníky o spolehlivosti dané firmy na webových stránkách. Právě to, že se firma může pochlubit vlastnictvím Certifikátu prověřené společnosti, je pro ostatní zákazníky bráno jako plus a firmy pro ně působí důvěryhodněji. Ke zintenzivnění prověřenosti firmy slouží i nálepky k viditelnější prezentaci dané firmy. Projekt si stanovil za cíl oslovit co nejširší veřejnost s informací, že daná společnost obdržela ocenění, které ji nadřazuje nad konkurencí. Centrum Výzkumu Názorů Klientů poskytuje velké finanční prostředky pro firmy, které získaly zmíněný certifikát.

Vizitka Vaší společnosti na webu

Proč E-vizitka?

Naše firma každé prověřené společnosti poskytuje prezentaci v podobě e-vizitek v různých internetových vyhledávačích. V současnosti hraje internet v lidském životě hlavní roli a v rámci několika různých průzkumů je zřejmé, že více než 90% spotřebitelů klade důraz na image firmy na internetu. Každý z nás při zvažování spolupráce s danou firmu na ni dohledává informace. Obvykle zadáním názvu firmy a města ve vyhledávači - především Seznam.cz a Google.cz. Certifikát Prověřených společností vytváří pozitivní obraz dané firmy na internetu. Centrum Výzkumu Názorů Klientů s.r.o. podporuje e-vizitky všech účastníků včetně spojení Prověřené společnosti, tím pádem pokud zákazník zkouší vyhledat firmu pod názvem, či městem, je ve vyhledávání uvedena informace, že je tato firma držitelem certifikátu. Náš certifikát není jako klasická reklama, ale jde nám o to, aby si firma tvořila svou vlastní pozitivní image.
Můžete se sami přesvědčit o tom, že firma, která má k dispozici náš certifikát a je umístěna na našich webových stránkách je mezi prvními ve vyhledávání na internetových prohlížečích. A to i před výsledky Zlatých stránek atd., za které se může roční poplatek vyšplhat k řádům tisíců korun.
Snažíme se vytvořit skupinku poctivých a spolehlivých firem

Centrum Výzkumu Názorů Klientů s.r.o. se kromě vystavování certifikátů zabývá také tvorbou skupinky poctivých a spolehlivých firem, se kterými poté mohou bez obav spolupracovat zákazníci, nebo obchodní patrneři. Projekt je prováděn na vlastní náklady firmy a ta si stojí za tím, že každý zákazník má možnost a právo spolupracovat s profesionály v daném oboru. Obchodník, který je čestný, spolehlivý a profesionální by se měl nějakým způsobem odlišit od konkurence a mít tak díky tomu nad ní navrch.