Zprávy

ZÁKAZNÍCI SE VYJADŘUJÍ NA TÉMA PROJEKTU - POLSKO

Stále více firem se a to jak v České republice tak i v zahraničí připojuje k projektu "Prověřená Společnost". Majitelé firem stále více mluví na téma certifikátu. Níže si můžete přečíst názory několika z nich.


Obdrželi jsme mnoho telefonátů od uživatelů stránek www.firmagodnazaufania.pl. Jsem příjemně překvapen, e-vizitka je výborná forma dodatečné reklamy.

Andrew Marks
"MARKS" Průmyslová Mechanika

 

Jsem rád, že konečně nějaká instituce ocenila naši společnost. Těší mě, že zákazníci jsou spokojeni se službami, které poskytujeme, protože to pro nás bylo vždy prioritou.

Bogdan Pająk
Bogdan Pająk Zlatnictví

 

Velmi dobrá iniciativa. Nelituji toho, že jsem do projektu vstoupil. Vstup do projektu není těžký - vystačí jen, že je podnikatel čestný k zákazníkům a partnerům.

Antoni Makowski
Zámečnictví Antoni Makowski

2015-09-14 10:27:00

STÁ OCENĚNÁ SPOLEČNOST VE FRANCII

Po týdnu od založení pobočky společnosti ve Francii, byl udělen Certifikát číslo 100! Oceněná společnost byla Sainte Baume Rénovation z města Auriol. Společnost se specializuje na renovaci domů v úzké spolupráci s různými odborníky (zedníci, pokrývači, dekoratéři, instalatéři, elektrikáři, tesaři nebo malíři). Je to o to úspěšnější, protože projekty takového typu jsou úplnou novinkou na francouzském trhu.

2015-09-07 17:20:00

NÁBOR VE FRANCII

1. září 2015 se oficiálně založila první kancelář ve Francii přesně v centru města Lille. Je to šestá země na jejichž území běží projekt "Prověřená Společnost" a je tedy již desátou kanceláří CVNK s.r.o.. Regionální ředitel francouzské společnosti se stal Michael Marks a office manager Yvonne Mikulska. Managment společnosti se může pochlubit dlouholetými zkušenostmi v mezinárodním obchodě.

2015-09-01 10:15:00

10 TISÍC FIREM V MAĎARSKU

Před necelými třemi týdny jsme otevřeli další pobočku v Maďarsku a už 25.8.2015 byl udělen Certifikát "Prověřená Společnost" společnosti s číslem 10000! Oceněná organizace je Triodagroup Szolgáltató és Kereskedelmi Kft, která se zabývá energetickým průmyslem: sluneční a solární energií, energií z obnovitelných zdrojů, energetickou účinností a energetickou modernizací.

2015-08-25 16:29:00

REKLAMNÍ KAMPAŇ V RÁDIU!

S rostoucí popularitou certifikátu "Prověřená Společnost" a s cílem zvýšit povědomí veřejnosti o projektu zahájila celostátní reklamní kampaň v bulharském Radiu 1 a BG Radio. Reklama, kterou uslyšíte několikrát za den v rádiu doporučuje využít služeb prověřených společností.

Tímto způsobem se informace na téma certifikování společností dostane do povědomí zákazníků, kteří ještě o projektu neslyšeli. Podpora organizací, které se těší neposkvrněnou pověstí mezi dodavateli a obchodními partnery je zahrnuta v poslání naší společnosti.

Pokud máte zájem, poslechněte si reklamu:

 

2015-08-05 18:36:00

DALŠÍ KANCELÁŘ V MAĎARSKU

V maďarském Szegedu byla 5. srpna 2015 založena další kancelář, která dává pracovní možnosti dalším dvaceti lidem. S rychlou expanzí firmy roste potřeba rozvíjet náš tým a tím vytvářet nová pracovní místa.
Na maďarských portálech se objevují další a další články o projektu "Prověřená Společnost". Média píší o certifikátu jako o dobrém PR nástroji (http://vtkc.hu/megbizhato-ceg-tanusitvany-objektiv-elemzes) nebo o jeho nesčetných plusech (http://www.18bkik.hu/amegbizhato-ceg-tanusitvanyrol-fuggetlen-velemeny i http://b-gs.hu/miert-hasznos-egy-kis-vagy-kozepvallalkozas-szamara-a-tanusitvany-vagy-egyeb-kituntetesre-szolgalo-eszkoz). Stojí také za zmínku, že sami podnikatelé se stejně dychtivě chválí získaným Certifikátem "Prověřená Společnost": http://pst.hu/magunkrol/tanusitvany. Lze říci, že projekt je doceňován přes stále širší spektrum firem, včetně médií a co je nejdůležitější přímo samotnými majiteli Certifikovaných společností.

2015-08-05 17:36:00

MLUVÍ SE O NÁS V TELEVIZI

V pondělí 27. července se v bulharské státní televizi BTV objevila první reportáž a reklamní kampaň projektu "Prověřená Společnost".

Reportér televize BTV se ptá regionálního ředitele Martina Vangelova o podrobnostech studie, procesu certifikace a zájmu o evropský projekt. Kamera také navštívila známého manažera bulharského butiku TEODOR.

Reportáž je dalším důkazem, že je o certifikát velký zájem i za hranicemi naší země. Děkujeme Vám za důvěru!

Zveme vás na reportáž:

2015-07-27 13:44:00

FIRMY SE CHVÁLÍ SVÝM CERTIFIKÁTEM

Projekt CVNK s.r.o. se každým dnem stává více a více populárním - a to nejen v Česku, ale i za hranicemi země. Umožňuje to firmě neustálé rozšiřování. Vedení společnosti se po předchozí analýze rozhodlo pro další expanzi do Francie. Brzy se také otevře další pobočka v Maďarsku.

Mezitím české společnosti s příjemností píší o převzatých certifikátech "Prověřená společnost". Do skupiny spokojených organizací se připojily Blog Riviera Tour (http://blog.rivieratour.cz/?p=136), Viking Agency (http://www.vikingagency.cz/aktuality/obdrzeli-jsme-certifikat-proverena-spolecnost.html), Víno Hruška (http://www.vinokterechutna.cz/clanek/124), Lamido (http://www.lamido.cz/aktuality/certifikat-proverena-spolecnost-2015-i55/) a také firma Panenske-oleje.cz (http://www.panenske-oleje.cz/clanky/ziskali-jsme-dalsi-oceneni-certifikat-proverena-spolecnost/). Zveme vás ke čtení.

2015-07-20 16:38:00

PROJEKT SE ROZJÍŽDÍ VE FRANCII

Náš tým zahájil expanzi ve Francii! Brzy oficiálně otevírá kancelář v Lille. První společností, která prošla testem unikátního softwaru vytvořeným CVNK s.r.o. byla francouzská La Maison de Beaute Carita. Tím získala možnost obdržet orazítkovaný Certifikát "Prověřená Společnost". La Maison de Beaute Carita je renomovaný francouzský kosmetický salon, který se nachází v Paříži. Blahopřejeme!

2015-06-25 14:20:00

TISÍCÁTÁ FIRMA SE PŘIPOJILA DO SKUPINY OCENĚNÝCH V ČESKÉ REPUBLICE

Do skupiny společností oceněných Certifikátem "Prověřená Společnost" se připojila tisícátá společnost. Dne 6. května 2015 byla společnost Autoklempířství Jan oceněna svými zákazníky a partnery, což jí umožnilo získat uvedený Certifikát. Firma se zabývá autoservisem, lakováním a odtažením automobilů.

2015-05-06 13:21:00

FIRMY SE CHVÁLÍ SVÝM CERTIFIKÁTEM - ČESKÁ REPUBLIKA

V poslední době se Certifikát "Prověřená Společnost" stává stále více populární a to nejen v Česku, ale také v zahraničních pobočkách. V České republice se začaly objevovat první články o projektu. Společnosti toužící se pochlubit získáním osvědčení často zároveň zdůrazňují, že v dobách dostupného internetu je prioritou dobrá pověst. Zveme vás ke čtení: http://www.tipmag.cz/certifikat-proverena-spolecnost-objektivni-analyza , http://www.vinokterechutna.cz/clanek/124, http://moje-pekna-zahrada.cz/module/fmmnewsslider/display?id_news=7.

2015-04-29 14:34:00

OTEVŘELA SE KANCELÁŘ V KATOVICÍCH

Dne 20. dubna 2015 byl oficiálně zahájen nábor do nově otevřené kanceláře v Katovicích. Vedením kanceláře byla pověřena Iwona Kalita, absolventka Slezské Vyšší Školy Ekonomické. Jedná se o třetí kancelář v Polsku, která bude zaměstnávat 40 lidí. Kancelář v Katovicích se nachází v ul. Staromiejska 7.

2015-04-20 14:33:00

KANCELÁŘ NA SLOVENSKU

S radostí oznamujeme, že dne 28. února 2015 byla založena další - pátá - pobočka firmy. Pobočka se nachází na Slovensku v Košicích. Vedení kanceláře se ujala Lucia Pástorová. Rozšíření společnosti na Slovensko je výsledkem průzkumu trhu, kterého se ujalo analytické oddělení CBOK Sp. s o.o. Stejně jako v České republice je projekt "Prověřená Společnost" první takový podnik v zemi.

2015-02-28 13:43:00

TISÍCÁTÁ FIRMA V MAĎARSKU A DALŠÍ ČLÁNEK V MÉDIÍCH

Ve čtvrtek 12.2.2015 získala tisícátá společnost Certifikát "Prověřená Společnost". Tím se firma Jazmine Virágbolt Tóthné Gabriella Szalai připojila ke skupině certifikovaných společností v projektu po dvou měsících působnosti v Maďarsku! Nachází se v obci Felsoors, společnost zabývající se floristikou, výrobou kytic a věnců, dekorací kostelů a sálů.

Média stále ochotně píšou o projektu "Prověřená Společnost". Tentokrát se objevil článek o vlivu certifikátu na prodej ve firmě na populární maďarské internetové stránce NGO.hu. Máte-li zájem, prosím navštivte stránku: http://www.ngo.hu/a-megbizhato-ceg-minosites-noveli-az-eladast.html.

2015-02-12 12:36:00

DALŠÍ KANCELÁŘ V ZAHRANIČÍ - BULHARSKO

Dne 17.01.2015 se otevřela další pobočka za hranicemi České Republiky. Po rozsáhlém průzkumu trhu se vedení společnosti rozhodlo realizovat projekt "Prověřená Společnost," v Bulharsku. Pobočka se nachází ve městě Burgas v ulici Transportnej 7. Regionálním ředitelem se stal Martin Vangelov, absolvent Řízení Mezinárodního Obchodu, který získával své zkušenosti jako Manager hotelu a restaurace nebo Call Center v Bulharsku.

2014-12-11 16:12:00

KANCELÁŘ V BUDAPEŠTI

Zahájení podnikání na území České republiky se setkalo s tak velkým uznáním, že společnost učinila další kroky pro otevírání poboček v zahraničí. Dne 1. prosince 2014 jsme otevřeli pobočku v Budapešti. Manažer pobočky v hlavním městě Maďarska se stal Ferenc Csadi, který měl možnost pracovat mimo jiné pro Sony Ericsson. Hned od začátku provozu se maďarské společnosti s velkým zájmem navazují spolupráci s CVNK s.r.o. a s chutí se účastní procesu testování a certifikace.

2014-12-01 13:38:00

NOVÁ VERZE WEBOVÝCH STRÁNEK PROVĚŘENÉ SPOLEČNOSTI

U příležitosti Nového Roku Vám přejeme hodně úspěchů, mnoho spokojených zákazníků, dobrou pověst a další rozvoj.

Využitím této příznivé situace Vám velmi rádi představujeme nový design stánek projektu "Prověřená Společnost". Změněný design zjednoduší vyhledání Vámi hledaných společností a e-vizitky společností na webových stránkách jsou nyní více přehledné. Zveme vás k návštěvě stránek www.proverenaspolecnost.cz.

2014-12-01 13:38:00

EXPANZE ZA HRANICE – NOVÁ KANCELÁŘ V ČESKÉ REPUBLICE

S rychlým působení společnosti CBOK Sp. z o.o. se otevře první zahraniční pobočka v České republice. Společnost obdrží jméno Centrum Výzkumu Názorů Klientů s.r.o. a jejich sídlo je ve městě Ostrava. Manažerem se stal Tomasz Kwiek. První Certifikovaná organizace je Pedikúra - Eliška Kopecká. Již po necelém měsíci dne 24.11.2014 obdržela společnost Oldřich Janáš Autoservis Certifikát číslo 100!

2014-10-31 11:29:00

BYL PŘIDĚLEN CERTIFIKÁT S ČÍSLEM 10000!

Jsme rádi, že Vás můžeme informovalt, že Certifikát s číslem 10000 byl udělen firmě Hryn-Bud PPUH Adam Hrycyk z města Mosty, která byla založena v roce 1981. Firma poskytuje služby v oblasti realizace investic, instalace sanitárního nebo elektrického zařízení, plynů využitelných v lékařství, výstavbu průmyslových budov nebo rodinných domů, výstavbu sportovních zařízení a výrobních hal. Kromě toho firma provádí výstavbu a modernizací dle individuálních potřeb a požadavků investorů, což neuniklo pozornosti společnosti CBOK Sp. z o.o., která je ocenila Certifikátem. O to více se cení Certifikace této společnosti, protože v roce 2009 byla tato firma zapsána do Guinessovy knihy rekordů za vyrobení nejdelší desky z jednoho kusu dřeva - 40 metrů a 81,5 cm dlouhý. Stojí za zmínku, že přenesení desky nebylo snadné vzhledem k tomu, že pro toto přenesení bylo potřeba 40 mužů.

2014-08-18 17:40:00

SPOLEČNOST CBOK SP. Z O.O. JE BOHATŠÍ O DALŠÍ KANCELÁŘ!

Vzhledem k dynamickému růstu společnosti se otevřela další pobočka v Rybniku ul. Dworek 12b. Pobočka pojme až třicet pracovních míst. V současné době pod křídly Martyny Nowak je v kanceláři zaměstnáno 25 lidí. Spolu s novou kanceláři se zahájila série školení zaměřených na zlepšení kvality služeb obchodních zákazníků a ergonomického řízení. Kromě toho, aby firma umožnila další rozvoj svých zaměstnanců, zavádí coaching řízení.

2014-07-01 13:33:00

NAPSALI O NÁS! - POLSKO

V poslední době se stále více a více článků objevuje v síti na téma projektu CBOK Sp. z o.o.. Certifikát "Prověřená Společnost" se stává každým dnem více známý a doceňovaný. Roste počet společností, které se těší z obdrženého Certifikátu. Mezi stovkami oceněných podniků jsou například Bialostocká firma ProjectMed (vydání 2013) aktivně působící ve zdravotnických příslušenstvích nebo informační společnost BitComputer (vydání 2014), se sídlem v Nysie, která je jedním z lídrů ve svém oboru v kraji Opole.

Našim osvědčením se chválí další firmy, například PRO-EXPERT Łukasz Górski Sp. K. (http://www.pro-expert.com.pl/aktualnosci/item/57-certyfikat-firma-godna-zaufania), F.H.U. Krokowicz (http://www.krokowicz.com.pl/pl/o_nas/410,certyfikat-firma-godna-zaufania), LASER-WAR Laserové Centrum Rozrywki v Legionowie (http://www.laser-war.pl/jsp/main.jsf?custom_page_link=page205.html&id_for_menu=205) nebo Z.H.U. Audio-Video Sat Servis Bis Renata Szumlewicz (http://serwisbis.pl/component/k2/item/26-firma-godna-zaufania.html).

Zveme Vás ke čtení: http://www.wirtualnyzgierz.pl/aktualnosci/4682,2014,grono-firm-godnych-zaufania-poszerza-sie, http://www.zielonydziennik.pl/prawo-i-firma/czy-posiadanie-certyfikatow-wnosi-cos-dobrego-do-naszej-firmy, http://www.naszapolska.eu/blog/certyfikat-firma-godna-zaufania-rozpakowujemy-paczke.

2014-06-24 12:12:00

PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST JE MEZI NEDŮLEŽITĚJŠÍMI CERTIFIKÁTY V POLSKU

Velmi rádi Vás informujeme, že projekt "Prověřená Společnost," byl oceněn jako jeden z nejdůležitějších certifikátů v naší zemi! Dokument se nalezl mezi takovými osvědčeními jako "Teď Polsko", PASE (certifikáty udělené školám a jazykovým centrům přes Polské sdružení pro standardy v jazykovém vzdělávání) nebo "Tradice Kvality". Zveme Vás ke čtení na adrese: http://nonkonformista13.blogspot.com/2014/04/certyfikaty-dla-firm-godnych-zaufania.html.

2014-04-28 16:46:00

DALŠÍ KANCELÁŘ V POLSKU

Dne 01.03.2014 byla oficiálně otevřená druhá kancelář v Polsku. Místo práce pro dalších 20 lidí bylo založeno v Żorach v ulici Dolne Przedmieście 5. Manažerem kanceláře se stala Martyna Trybuś, která se může pochlubit rozsáhlými zkušenostmi v práci s obchodním zákazníkem. V současné době firma zaměstnává celkem asi 50 zaměstnanců.

2014-03-01 11:13:00

TISÍCÁTÁ SPOLEČNOST SE PŘIPOJILA DO SKUPINY PROVĚŘENÝCH FIREM!

Projekt Prověřená Společnost se těší již tisícátou společností! Tisícátý Certifikát byl doručen firmě PPH "Lech-Bud" Leszek Koziel, která působí na polském trhu od roku 1986. Společnost se zabývá komplexní výstavbou rodinných domů, rekonstrukcí objektů průmyslových a obchodně-administrativních, širokospektrálních výkopů nebo základů pod průmyslové haly a sklady. Společnost vděčí za svůj úspěch mimo jiné spolupráci s nejlepšími hráči ve stavebnictví, které ji ocenily a to tím, že přispěly k zisku Certifikátu Prověřené Společnosti.

2014-02-03 17:37:00

KANCELÁŘ V RYBNIKU A PRVNÍ DORUČENÝ CERTIFIKÁT

Mile rádi oznamujeme, že se dne 17.10.2013 otevřela kancelář firmy CBOK Sp. z o.o. v Rybniku v ulici Zebrzydowické. Alumat Sp. z o.o. (www.alumat.pl) byla první společností, která byla certifikována v projektu Prověřená Společnost za bezvadnou pověst v síti. Společnost byla založena v roce 1993 se sídlem v Zabrzu a nabízí všechny druhy oken, dveří, opláštění, zimních zahrad, střešních osvětlení a automatických dveří s širokým sortimentem náplní. Společnost se může pochlubit rozsáhlými zkušenostmi v oblasti projektování, výrobě a montáži oken a dveří. Poskytuje komplexní služby od měření přes návrh a výrobu dílů až po montáže hotových elementů na budovy. V tom samém čase se na firmu nenalezly žádné negativní komentáře na internetu, což bylo oceněno jejími zákazníky. Přejeme vám mnoho úspěchů!

2013-10-17 10:40:00

SPUŠTĚN NOVÝ PROJEKT FIRMY CBOK SP. Z O.O.

Posláním společnosti CBOK Sp. s o.o. je inovace a poskytnutí podnikatelům nástroje k budování pozitivní image na internetu a mimo něj. Naším cílem je, aby zákazníci mohli oslovit co nejširší spektrum klientů díky moderním technologiím, které umožňují, aby účinně konkurovali na globálním trhu potřeb a očekávání.

Naše společnost byla vytvořena pro společnosti, které ocení vysokou kvalitu služeb a neobvyklé aktivity v oblasti internetového marketingu. Snažíme se vytvořit skupinu spravedlivých, spolehlivých podnikatelů, se kterými mohou bez obav spolupracovat zároveň zákazníci a další obchodní partneři. Proto jsme vytvořili dostupný pro každého podnikatele produkt, kterým je Certifikát Prověřená Společnost.


Vypozorovali jsme, že všeobecný Internet a rychle rostoucí technologie se střetávají a jasně mění stávající obchodní modely a tím i chování a reakce spotřebitelů. Nejnovější technologie znamená, že zákazníci mají přístup k rozsáhlým informacím o prakticky jakémkoliv produktu, službě, firmě či instituci. Svědomití spotřebitelé hledají informace o společnostech, jejichž nabídky využívají. Nedávné studie ukazují, že 92% spotřebitelů čtou před nákupem ohlasy na internetu. Často chtějí vědět, zda je organizace spolehlivá. S tímto účelem držitelé mobilních zařízení tráví většinu svého času on-line - tím, že čtou zajímavá témata.


V důsledku těchto informací, jsme se rozhodli, aby zákazníci a podniky vytvořili společný dialog. Po provedení příslušných expertíz, byla vytvořena inovativní a autorská metodologie výzkumu, která dovolila - na základě vytvořeného algoritmu - definovat tzv. Koeficient Názoru. Proto na své vlastní náklady provedeme studii dané organizace na základě specialního softwaru. V současné době žádná jiná instituce neprovádí analýzy s použitím tohoto typu metodiky. Budeme rádi, když svou firmu přihlásíte k účasti v průzkumu prostřednictvím oficiálních internetových stránek projektu: www.firmagodnazaufania.pl.

2013-10-10 11:39:00

BUDOVÁNÍ POZITIVNÍHO OBRAZU V SÍTI JE KLÍČEM K ÚSPĚCHU

Na vlastní image společnosti pracují po celá léta. Často špatné rozhodnutí může vést k jeho zhroucení po delší časové období. Proto je také důležité, aby společnost od svého založení vytvářela svoji pozitivní image.

Vzhledem k tomu, že podle nedávných studií až 75% uživatelů internetu důvěřujete informacím nalezených na internetu, nejjednodušší způsob je vybudovat svůj obraz prostřednictvím sítě www. Výsledky vyhledávání Google rozhodně vynikají v ovlivňování rozhodování uživatelů internetu.

Proto stojí za to, investovat do různých on-line nástrojů, které nám umožňují pozitivně ovlivnit image naší společnosti. Příkladem nástroje může být např. SOE PR, Google AdWords nebo projekty zaměřené na výzkum trhu a certifikaci. Velmi dobře se zde hodí také sponzorované články, články v tematickém blogu nebo diskusních fórech a sociálních sítích - ale zde se především počítá tzv. obsahový marketing. Nicméně, ne každá pozitivní reakce má stejnou hodnotu v očích internetového uživatele.

V poslední době se ukazuje, že pro internetové uživatele jsou důležité názory ostatních na téma konkrétních společností a kvalitou jejich služeb či výrobků. Počítají se zde jak pozitivní tak i negativní komentáře. Často negativní recenze dávají širší obraz o fungování společnosti, protože jsou spolehlivější a určitě Vám dají více než ty pozitivní, jejichž autory jsou často vlastníci firem.

Je také pravdou, že vyšší důvěru budí firmy, které se označují aktivním způsobem v síti, protože díky tomu mají klienti jistotu, že společnost skutečně poskytuje služby na slušné úrovni. Na druhé straně organizace, které se nestarají o prezentaci na internetu, jsou často vnímány jako nespolehlivé - děje se rovněž to, že to zákazníci vnímají jako odstraňování nežádoucích reakcí přes samotné vlastníky firem.

V dnešním světě až 80% zákazníků je ochotná učinit rozhodnutí o koupi teprve v okamžiku, kdy jsou seznámeni s názorem na téma firmy on-line. Proto je důležité zajistit pozitivní obraz firmy v síti a tím pádem ho budovat od samého počátku založení firmy.

2013-10-01 10:12:00