PROVERENA SPOLECNOST
LIVE CHAT

NAPSALI O NÁS! - POLSKO


V poslední době se stále více a více článků objevuje v síti na téma projektu CBOK Sp. z o.o.. Certifikát "Prověřená Společnost" se stává každým dnem více známý a doceňovaný. Roste počet společností, které se těší z obdrženého Certifikátu. Mezi stovkami oceněných podniků jsou například Bialostocká firma ProjectMed (vydání 2013) aktivně působící ve zdravotnických příslušenstvích nebo informační společnost BitComputer (vydání 2014), se sídlem v Nysie, která je jedním z lídrů ve svém oboru v kraji Opole.

Našim osvědčením se chválí další firmy, například PRO-EXPERT Łukasz Górski Sp. K. (http://www.pro-expert.com.pl/aktualnosci/item/57-certyfikat-firma-godna-zaufania), F.H.U. Krokowicz (http://www.krokowicz.com.pl/pl/o_nas/410,certyfikat-firma-godna-zaufania), LASER-WAR Laserové Centrum Rozrywki v Legionowie (http://www.laser-war.pl/jsp/main.jsf?custom_page_link=page205.html&id_for_menu=205) nebo Z.H.U. Audio-Video Sat Servis Bis Renata Szumlewicz (http://serwisbis.pl/component/k2/item/26-firma-godna-zaufania.html).

Zveme Vás ke čtení: http://www.wirtualnyzgierz.pl/aktualnosci/4682,2014,grono-firm-godnych-zaufania-poszerza-sie, http://www.zielonydziennik.pl/prawo-i-firma/czy-posiadanie-certyfikatow-wnosi-cos-dobrego-do-naszej-firmy, http://www.naszapolska.eu/blog/certyfikat-firma-godna-zaufania-rozpakowujemy-paczke.